انتصاب دکتر مجتبی پارسا به سمت مدیر گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی

انتصاب دکتر مجتبی پارسا به سمت مدیر گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی

دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر مجتبی پارسا را به سمت مدیر گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی، یکشنبه 23 آبان 1400، دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر مجتبی پارسا را به سمت مدیر گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی منصوب کرد. متن حکم بدین شرح است:
جناب آقای دکتر مجتبی پارسا
استادیار محترم گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی
با سلام و احترام
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعالیت هدفمند گروه‌های آموزشی است که با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و دستورالعمل "فرآیند پیشنهاد مدیران گروه‌های آموزشی به رئیس دانشگاه" مصوب 1392/09/10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396/11/29 شورای دانشگاه، با توجه به نظرسنجی انجام شده و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده پزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی منصوب می‌نمایم. انتظار می‌رود در طول دوران مدیریت، با برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره‌مندی از توان اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها، موارد زیر مورد پیگیری جدی حضرتعالی قرار گیرد:
- برنامه ریزی در مسیر تحقق برنامه 4 ساله دانشگاه
- عملیاتی نمودن کمیته‌های اخلاق بالینی
- رفع مشکلات سیستم سلامت در حوزه ارائه خدمات و جلوگیری از اتلاف منابع
- تلاش جهت حفظ و ارتقای جایگاه برتر دانشگاه در حوزه آموزش و تلاش مضاعف برای ارتقاء کیفیت آموزش با هدف تربیت دانشجویان عالم، محقق و متعهد به اصول حرفه‌ای
- همکاری جدی با دانشکده در زمینه اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه‌های مختلف آموزشی با تاکید بر ارتقاء کیفیت در تمام سطوح
- همراهی و هماهنگی با سایر گروه‌های آموزشی دانشگاه در ارتقای آموزش و پژوهش
- فراهم آوردن زمینه‌های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه
- برنامه‌ریزی و بسترسازی مناسب برای حرکت در جهت بین المللی سازی دانشگاه
- جذب اعضای هیئت علمی عالم و متعهد به اصول حرفه‌ای
- ارائه گزارش عملکرد سالانه همراه با برنامه توسعه‌ای و اعلام نیاز نیروی انسانی و منابع ضروری
اجرای وظایف فوق بدون شک باعث رشد گروه خواهد بود و دانشگاه را در مسیر ارتقاء و تعالی یاری خواهد کرد. ضروری است ارسال گزارش منظم یکساله به رئیس محترم دانشکده در مورد پیشرفت امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید. توفیق جنابعالی و کلیه اعضاء محترم هیئت علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه

مرجان ایمانی
تهیه کننده:

مرجان ایمانی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *